- en kajakklubb i Bergen -

Om oss

BSI Padling er Bergens største hav- og elvepadleklubb og er åpen for alle.
Klubben har aktivitet med bl.a faste havpadleturer hver tirsdag og torsdag fra april til oktober, i tillegg til dags og helgeturer.
For elvepadlere er det faste padlinger på tirsdager, i tillegg til stor aktivitet i helgene.

Om vinteren har vi av og til bassengtrening (kan variere). All aktivitet blir lagt ut på aktivitetskalenderen.


Vi har både hav- og elvekajakker, og øvrig utstyr gratis til låns for medlemmer på klubbarrangement og klubbturer!

Har du egen kajakkplass får du tilgang til klubbhuset og kan padle når du vil. Leie av kajakkplass forutsetter medlemskap.

Klubbtilhengeren kan leies til private turer for 100,–/dagen. Kan kun leies dersom den ikke er i bruk på klubbaktiviteter og kan derfor tidligst reserveres to uker før bruk.


For å padle med oss må du ha våttkort med  NPF Grunnkurs. Om du ikke har det, kan du melde deg på ett av våre mange kurs. Studenter har redusert pris. Bli medlem her.

Vi holder til i Breiviken 3B.



Google maps:





Vis Breiviken 3B. i et større kart

Google street view:





Vis
Breiviken 3B.
i et større kart




Kontakt oss:

Generelle spørsmål: info@bsipadling.no

Leder: leder@bsipadling.no

Nestleder: nestleder@bsipadling.no

Kasserer: kasserer@bsipadling.no



Vedrørende padling:

Elvekurs og bassengtrening: elv@bsipadling.no

Havkurs: havkurs@bsipadling.no

Tirsdags-, onsdags- og torsdagspadlinger: fastpadling@bsipadling.no

Turer og andre arrangementer: tur@bsipadling.no



Vedrørende utstyr og klubbhus:

Kajakkplass: kajakkplass@bsipadling.no

Nøkkel til klubbhus: kajakkplass@bsipadling.no

Bruk av klubbhus og tilhenger: klubbhus@bsipadling.no

Elveutstyr: elv@bsipadling.no

Havutstyr: havmateriell@bsipadling.no



Medlemskap og priser:

Se Bli medlem for priser og betalingsinformasjon.



Medlemskapet løper til en melder seg ut på https://minidrett.nif.no tilsvarende som ved innmelding.

BLI MEDLEM

Se Praktisk Info for mer informasjon

Vi er nå i Breiviken

Aktivitetskalender